Şartlar ve Koşullar

HarikaPanel ile çalışan tüm müşterilerimiz bu şartlar & kullanım sözleşmesi şartlarını kabul etmiş sayılır.

Site lisansları, teknik desteği ve garantisi bir yıl süreyle devam etmektedir. Sitelerimizin lisansları kişiye özel ve tek kullanımlıktır. Almış olduğunuz hizmet (script, ürün, tema vb.) ve kabul ettiğiniz şart & koşullar lisansın izinsiz kullanılmasına ve kopyalanmasına izin vermez.

E-Ticaret siteleri üzerinden alkollü ürün ve tütün mamulleri satışı kanunen yasaktır. Bu maddeye uymayan siteler bildirilmeksizin kapatılmaktadır.

E-Ticaret sistemlerinde Türkiye Cumhuriyetinin online satış yapan sitelerle ilgili çıkarmış olduğu anayasa maddeleri, yasaları, yönergeleri, tasarıları vb. durumlardan oluşabilecek sorumlulukları araştırmak ve yerine getirmek site sahibine aittir.

Özel istek ve talepler doğrultusunda hazırlanan özel yazılım/tasarım çalışmaları ve çalışmaların bulunduğu ftp hesabı paylaşıma açık değildir.

Özel yazılım/tasarım harici hazırlanan siparişlerde sunulan altyapı, açık kaynak kodlu (WordPress, Opencart) hazır sistem üzerinden gidilerek tema ve yazılım çalışmaları yapılarak kullanıma uygun hale getirilmektedir.

Siteler üzerinde kullanılan görsel, içerik, medya vb. dokümanların telif hakları vb. sorumlulukları site sahibine aittir. Kullanım hakkınız olmayan dokümanları izinsiz kullanımınızdan dolayı oluşabilecek durumlardan firmamız sorumlu değildir.

Sitenizin tüm içerik yedekleri yönetim paneli üzerinden alınabilmektedir. Site yedekleri site sahibinin sorumluluğundadır.

Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkı bulunmamaktadır.

Özel olarak belirtilmedikçe siteler Türkçe diliyle, üyelik ve bunun getirdiği özelikler bulunmadan yayına alınmaktadır.

Sitelerimizin demo çalışmaları müşterilerimizin göndermiş olduğu içeriklere istinaden yayın öncesi incelenebilmesi ve kontrol edilebilmesi için demo olarak hazırlanıp, sunulmaktadır. Demo sunumundan sonra yayın onayının verilmesi halinde site yayın işlemleri başlatılmaktadır.

Siteleri online ortamda kontrol eden (Seo Tools, Speed Tester, Sıra Bulucu, Google Sıralaması vb.) çeşitli test sitelerinin sonuçları, tavsiyeleri, puanlamaları ve önerileri firmamız hizmetlerini kapsamamaktadır.

Siteler yayına açıldıktan sonra talep edilen güncellemeler ve ilaveler sitenin altyapısına uygulanabilmesi durumunda, ücretlendirilir ve peşin alınır.

Firmamız iş günleri içerisinde (Pazartesi – Cuma arası) hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında mail üzerinden teknik destek sunmaktadır. İş günleri dışındaki süreler (resmi tatiller, bayramlar vb.) dahil değildir.

HarikaPanel ve müşterisi dışındaki firmalar (Yandex, Google, Adwords, Payu, PayTR, Iyzico, vb.) ile ilgili sorumluluklar site sahibine aittir. Bu vb. firmalar ile site sahibi arasındaki ilişkilerinden Avmek sorumlu değildir.

Herhangi bir raporlama, analitik, log (ip vb.) kaydı tutulmamaktadır.

Firmamız bünyesinde yayın yapan sitelerin yayınlama hizmeti Kebirhost (www.guzelhosting.com) bünyesinden yapılmakta olup, yayınlama hizmeti ile ilgili oluşan durumlarda (hız sorunu, mail sorunu, planlı/plansız kesinti vb.) Kebirhost firmasından destek alabilmektesiniz.

Sunucu firma tarafından sunulan kaynakların (trafik, kota vb.) kullanımdan oluşabilecek/doğabilecek durumlardan firmamız sorumlu değildir. Alınan ücretlerin geri iadesi yapılmamaktadır.

Firmamız bünyesine yapılan ödemelerde farklı fatura bilgileri belirtilmediği durumda faturalar tarafımızda bulunan bilgilere göre kesilmektedir.

Yayına alınmış sitelerin yıllık ödemelerini takip etmek site sahibinin sorumluğundadır. Yıllık ödemesi yapılmayan veya geciken siteler/hizmetler otomatik olarak kapanmaktadır.

HarikaPanel yukarıda belirtilen şart ve koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır